פעילות בארגונים

מדוע לעבוד איתנו? בגלל התוצאות:

  • יצירת תפוקה גבוהה ועמידה ביעדי הארגון.
  • שימור מוטיבציה לאורך זמן.
  • סביבת עבודה הרמונית וחיבור אמיתי לערכי וחזון הארגון.
  • תקופת הקורונה: תנו לנו לסייע למנהלים ועובדים בשינוי ההרגלים, תפקוד במצבי אי הודאות, ירידה מנטאלית בקרב העובדים ותקשורת אפקטיבית בין הגורמים השונים. 

 

התפישה שלנו את הארגון:

מכון "דרך חדשה" מתמחה בהנעת עובדים ומנהלים למיצוי מקסימלי של תפקידם בארגון. ארגון שמבין את החשיבות העליונה של ההון האנושי הלא הם המנהלים והעובדים להגדלת הרווחים והחוסן שלו  הוא ארגון חכם. ארגון כזה, מעבר למיומנויות המקצועיות, איכות המוצרים והשירותים  דואג לא פחות לתרבות ארגונית שתאפשר את כל זה. מנהלים שיודעים להנהיג באמת, לתקשר אחד עם השני ולרתום את העובדים מחד ועובדים פרואקטיביים ושמחים, המחוייבים ומחוברים לערכי וחזון הארגון מאידך. כאן הקסם מתחיל, כאן הקסם יוכל להימשך לאורך זמן. 

אין כמונו בשילוב בין עבודה המתבססת על מודלים מכווני עתיד להשגת מטרות לבין עבודה פנימית המייצרת מחוייבות אמיתית לאורך זמן.

לעבוד איתנו זה אומר שדרוג מיומנויות המנהלים בתחומי התקשורת הבינאישית והמנהיגות לצורך קבלת החלטות נכונה, הנהגת עובדים וקשירת קשרים עסקיים עם לקוחות. לעבוד איתנו זה אומר עובדים מועצמים שמשאירים אימפקט אמיתי לטובת החברה בבחינת win-win . 

 

איך אנחנו עושים את זה? 

  • בסדנאות מרתקות, חווייתיות ומקצועיות. לחץ
  • בחבילות פורצות דרך של מפגשים אישיים עם עובדים ומנהלים. לחץ  

 

להפוך הון אנושי להון כלכלי

"להיות גיבור על"
אימון מנטאלי אישי למנהלים

תהליכים אישיים פורצי דרך וייחודיים, במטרה להקנות למנהלים מיומנויות רכות בתחומי התקשורת הבינאישית, שדרוג היכולת לרתום את העובדים אחרי חזון ומטרות, קבלת החלטות בראייה נכונה, שינוי דפוסי התנהגות מעכבים והפיכתם לעוצמה, שליטה מעולה במפגשי מפתח מול השדרה הניהולית, עובדים, לקוחות וספקים. תהליך אינטימי שמשלב גם העצמה ואוזן קשבת.

קרא עוד »

"אימפקט" חבילות אישיות
למוטיבציית עובדים

באמצעות תהליכי אימון אישיים, נסייע לעובדים לייעל את עבודתם ולייצר גישה פרו-אקטיבית שתעלה את התפוקה, נחבר אותם לחזון ויעדי הארגון כמו גם למימוש הערכים האישיים שלהם בתוך הארגון. בהשקעה קטנה מאד ביחס לעלות העובד, נסייע ליצירת תרבות ארגונית ברמה הגבוהה ביותר, המשלבת עובדים שמחים ומחוייבים לאורך זמן. זו המתנה הגדולה ביותר שיוכל לתת הארגון לעובדיו ולעצמו.

קרא עוד »

סדנאות פיתוח מנהלים

מגוון סדנאות חווייתיות, מהנות ואפקטיביות ב-3 נושאים מרכזיים:

תקשורת בינאישית- הפיכת המנהלים ל"אומני תקשורת" המסוגלים לרתום את סביבת העבודה ולפתור קונפליקטים.
מנהיגות- הוצאת המיטב מהבחינה המנטאלית וההתנהגותית מהמנהל בתהליכי קבלת ההחלטות ושכלול האינטראקציה עם הסביבה בעולם עבודה דינאמי ומשתנה.
הגדרת והנחלת חזון, ייעוד ארגוני וערכים- יצירת "עמוד אש" שיוביל את הארגון על עובדיו ומנהליו בכל הקשור בתרבות ארגונית, בייצור, שירות ואינטראקציה פנימית וחיצונית.
סדנאות שנותנות כלים מידיים לכל השדרה הניהולית כדי להניע את הארגון למקומות הגבוהים ביותר.

קרא עוד »

סדנאות פיתוח עובדים

מגוון סדנאות חווייתיות ותכליתיות שעוסקות ב-2 נושאים מרכזיים:

יצירת פרואקטיביות ועמידה ביעדים בקרב העובדים באמצעות גישה נכונה לתפקיד.
שיפור מיומנויות רכות בקרב העובדים כמו תקשורת ועבודת צוות, חשיבה יצירתית, מודעות עצמית, ניהול עצמי מיטבי.

קרא עוד »

ארגון מיטבי
בתקופת קורונה

סדנאות וחבילות אישיות למנהלים – בתקופה זו השתנו דפוסי העבודה והשתנה גם המצב המנטאלי של רבים מהעובדים הנמצאים במצבי אי ודאות, הישרדות ועבודה מרחוק. שדרוג יכולויות הניהול ממיומנויות רכות ועד יכולת הטמעת החזון והשאיפות של הארגון בתקופת הקורונה המאתגרת הוא הכרחי וקריטי לשרידותו והצלחתו לאורך זמן של הארגון.
חבילות אימון אישיות ומשנות חיים לעובדים בתקופת הקורונה. אנו יודעים מה עובר על העובדים בתקופת אי ודאות ושינוי דפוסי עבודה. כדי לשמור על העובד מחוייב, ממוקד, שומר על היצירתיות וחדוות העבודה אנו מציעים מפגשים אישיים עם המומחים שלנו. במפגשים נאתר ונפצח את כל הנושאים המצריכים שינוי וטיפול ליצירת עשייה מיטבית ושיתוף פעולה אופטימלי והכי חשוב- לאורך זמן- בין העובד לארגון ומטרותיו.

קרא עוד »

הרצאות – עולם העבודה
וכישורי חיים

הרצאות מרתקות ומעוררות מחשבה בהנחיית איציק רצימור, מנכ"ל המכון- מרצה מיומן ומנוסה שפיתח את החומרים.
נושאי ההרצאות מחלקים לשניים:

הרצאות בנושאים ארגוניים המספקות דרכי חשיבה וכלים ליצירת ארגון מיטבי.
הרצאות העשרה וכישורי חיים המספקות דרכי חשיבה וכלים לשיפור איכות חייהם של המשתתפים.

קרא עוד »