אודות

מכון דרך חדשה הינו גוף מקצועי בפריסה ארצית המתמחה בעולם העבודה והקריירה.
המכון הוקם ע"י איציק רצימור, מבכירי המאמנים בישראל ועוסק באימון, ייעוץ והדרכה במגזר הארגוני והפרטי.

אנו מתמחים ברמה הגבוהה ביותר ב"גורם האנושי", בראייה המשלבת בין מודלים משימתיים מכווני עתיד לבין עבודת עומק פנימית. מטרתנו היא הנעת מנהלים, עובדים ואלה הזקוקים להכוונת קריירה למקום של קבלת החלטות נכונה, תפקוד מקסימלי להשגת מטרות, רווחיות וסיפוק אמיתי.

שיטות העבודה שלנו משלבות בין עולמות הניהול והאימון הקלאסיים לצד שיטות חדשניות וייחודיות לנו. השילוב הזה מייצר תהליך מעמיק, אותנטי ואפקטיבי המוביל את לקוחותינו למקום של הצלחה.

סגל המכון מורכב ממומחים שעברו הכשרה ייחודית, מנחים ומרצים.

איציק רצימור- בעלים ומנכ"ל מכון דרך חדשה

  • איציק רצימור- בן 54, אקדמאי בתחום מנהל עסקים (בהתמחויות משאבי אנוש ושיווק), מבכירי המאמנים בישראל (בעל דרגת בכיר MCIL מטעם לשכת המאמנים).
  • בעל ניסיון ניהולי בארגונים עסקיים, מייסד ומנהל במשך 11 שנים של ביה"ס להכשרת מאמנים. יוצר מתודולוגיית האימון ההוליסטי שהוכרה על ידי לשכת המאמנים, המשלבת בין מודלים מכווני עתיד להגשמת יעדים ומטרות לבין התמחות מעמיקה בטיפוח הגורם האנושי.
  • במתודולוגיה זו, הוכשרו מעל לאלף אנשי מקצוע, ביניהם אנשים מעולמות ההייטק, מנהלים בארגונים, מנהלי בתי ספר, אנשי עסקים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ועוד.
  • בתחילת המילניום הפיק והנחה עשרות רבות של ימי עיון והתפתחות לחברות.
  • בעל ניסיון הדרכתי רב ושפה ייחודית המשלבת בין העולם העיסקי והמשימתי לבין העולם הרגשי.
  • האני מאמין שלי: "ככל שאדם נמצא בכיוון המקצועי הנכון ובסביבה מקצועית מאפשרת, יתגלו בו כישורים מדהימים ורבי ערך וחתירה למימוש לאורך זמן".

החזון שלנו

במכון "דרך חדשה" שמנו לעצמנו כמטרה להרים את עולם התעסוקה לסטנדרטים המשלבים בין רווח גבוה, הנאה וסיפוק. אנו מאמינים ששפע עיסקי ואישי נובע ממקומות שבהם נצליח לייצר היזון חוזר בין נתינה וקבלה. מקומות שבהם אנו נהנים מהעשייה, מקומות שהם טבעיים לנו ומעצימים אותנו, יפיקו מאיתנו הישגים נפלאים ותוצאות מדהימות.

כמכון מקצועי, אנו מאמינים בחתירה מתמשכת למצויינות וליצירת ערך מוסף עבור לקוחותינו. מכיוון שכך, אנו מייצרים ומפתחים תהליכים ייחודיים ומדוייקים במטרה להגשים את אשר התחייבנו לו. איכות השירות והעמידה ביעדים הן נר לרגלינו, כי העיסוק בעולם העבודה הוא בעל חשיבות כלכלית ואנושית המשפיעה על עתיד לקוחותינו.

ייעודנו הוא לייצר השפעה וטרנספורמציה חיובית בקרב לקוחותינו, תוך התוויית דרך נכונה באמצעות קבלת החלטות מדוייקת והנעה לפעולה.
ערכי המכון: מצויינות * איכות * אמינות * חדשנות * נתינה * צמיחה

ארגונים- מהון אנושי להון כלכלי

מדוע לעבוד איתנו? בגלל התוצאות:
תפוקה גבוהה ועמידה ביעדי הארגון.
שימור מוטיבציה לאורך זמן.
סביבה הרמונית וחיבור אמיתי לערכי וחזון הארגון.
תקופת הקורונה: תנו לנו לסייע למנהלים ועובדים בשינוי ההרגלים, תפקוד במצבי אי הודאות, ירידה מנטאלית בקרב העובדים ותקשורת יעילה בין הגורמים השונים.
איך?
בסדנאות מרתקות ומקצועיות
בחבילות של מפגשים אישיים עם עובדים ומנהלים.

קרא עוד…

"להיות גיבור על"- אימון אישי מנטאלי למנהלים
תהליכים אישיים פורצי דרך וייחודיים, במטרה להקנות למנהלים מיומנויות רכות בתחומי התקשורת הבינאישית, שדרוג היכולת לרתום את העובדים אחרי חזון ומטרות, קבלת החלטות בראייה נכונה, שינוי דפוסי התנהגות מעכבים והפיכתם לעוצמה, שליטה מעולה במפגשי מפתח מול השדרה הניהולית, עובדים, לקוחות וספקים. תהליך אינטימי שמשלב גם העצמה ואוזן קשבת.
קרא עוד...

"אימפקט"- חבילות אישיות לשימור והגדלת מוטיבציית עובדים
באמצעות תהליכי אימון אישיים, נסייע לעובדים לייעל את עבודתם ולייצר גישה פרו-אקטיבית שתעלה את התפוקה, נחבר אותם לחזון ויעדי הארגון כמו גם למימוש הערכים האישיים שלהם בתוך הארגון. בהשקעה קטנה מאד ביחס לעלות העובד, נסייע ליצירת תרבות ארגונית ברמה הגבוהה ביותר, המשלבת עובדים שמחים ומחוייבים לאורך זמן.
זו המתנה הגדולה ביותר שיוכל לתת הארגון לעובדיו ולעצמו.
קרא עוד…

סדנאות פיתוח מנהלים
מגוון סדנאות חווייתיות, מהנות ואפקטיביות ב-3 נושאים מרכזיים:
תקשורת בינאישית- הפיכת המנהלים ל"אומני תקשורת" המסוגלים לרתום את סביבת העבודה ולפתור קונפליקטים,
מנהיגות- הוצאת המיטב מהבחינה המנטאלית וההתנהגותית מהמנהל בתהליכי קבלת ההחלטות ושכלול האינטראקציה עם הסביבה בעולם עבודה דינאמי ומשתנה.
הגדרת והנחלת חזון, ייעוד ארגוני וערכים- יצירת "עמוד אש" שיוביל את הארגון על עובדיו ומנהליו בכל הקשור בתרבות ארגונית, בייצור, שירות ואינטראקציה פנימית וחיצונית.
סדנאות שנותנות כלים מידיים לכל השדרה הניהולית כדי להניע את הארגון למקומות הגבוהים ביותר.
קרא עוד…

סדנאות פיתוח עובדים
מגוון סדנאות חווייתיות ותכליתיות שעוסקות ב-2 נושאים מרכזיים:
יצירת פרואקטיביות ועמידה ביעדים בקרב העובדים באמצעות גישה נכונה לתפקיד.
– שיפור מיומנויות רכות בקרב העובדים כמו תקשורת ועבודת צוות, חשיבה יצירתית, מודעות עצמית, ניהול עצמי מיטבי.
קרא עוד…

ארגון מיטבי בתקופת הקורונה
סדנאות וחבילות אישיות למנהלים – בתקופה זו השתנו דפוסי העבודה והשתנה גם המצב המנטאלי של רבים מהעובדים הנמצאים במצבי אי ודאות, הישרדות ועבודה מרחוק.
שדרוג יכולויות הניהול ממיומנויות רכות ועד יכולת הטמעת החזון והשאיפות של הארגון בתקופת הקורונה המאתגרת הוא הכרחי וקריטי לשרידותו והצלחתו לאורך זמן של הארגון.
חבילות אימון אישיות ומשנות חיים לעובדים בתקופת הקורונה. אנו יודעים מה עובר על העובדים בתקופת אי ודאות ושינוי דפוסי עבודה. כדי לשמור על העובד מחוייב, ממוקד, שומר על היצירתיות וחדוות העבודה אנו מציעים מפגשים אישיים עם המומחים שלנו. במפגשים נאתר ונפצח את כל הנושאים המצריכים שינוי וטיפול ליצירת עשייה מיטבית ושיתוף פעולה אופטימלי והכי חשוב- לאורך זמן- בין העובד לארגון ומטרותיו.
קרא עוד…

הרצאות
הרצאות מרתקות ומעוררות מחשבה בהנחיית איציק רצימור, מנכ"ל המכון- מרצה מיומן ומנוסה שפיתח את החומרים.
נושאי ההרצאות מחלקים לשניים:
הרצאות בנושאים ארגוניים המספקות דרכי חשיבה וכלים ליצירת ארגון מיטבי.
הרצאות העשרה וכישורי חיים המספקות דרכי חשיבה וכלים לשיפור איכות חייהם של המשתתפים.
קרא עוד…

פרטיים- שיטת 3 השלבים" לבחירת קריירה מדוייקת

מסלול קריירה מדוייק הוא קריטי למצבנו הפיננסי, לערך העצמי שלנו, לסיפוק פנימי ותחושת הגשמה, למערכות היחסים שלנו ולבריאותנו הפיזית והנפשית. 

שינויים רבים עוברים על עולם העבודה. מקצועות נולדים ומקצועות נכחדים, אי הוודאות גדלה ועולם ה"תעסוקה לכל החיים" הסתיים כשכיום עוברים אנשים במהלך חייהם בין משרות ובין קריירות. כפי שנאמר במחקרים שונים: "העובד מנהל היום את המחזה של חייו. השאיפה לאיכות חיים כבר אינה מתבטאת רק במעמד והשתכרות גבוהה, אלא גם בתחושת סיפוק, הגשמה וסביבת עבודה נעימה".  

קרא עוד…

הכשרת מאמני ויועצי קריירה – קורס מתקדם וחדשני

בעולם של כאוס תעסוקתי, יועצי הקריירה הם המגדלור. שוק העבודה מבעבע ומחקרים מראים כי בעשור האחרון יותר מאי פעם אנשים מחליפים מקצועות בשל צורך במימוש והגשמה ולמעשה עושים יו-טרן בקריירה שלהם. מעבר לכך, מחקרים מראים כי אנשים מתוך רצון לקריירה מוצלחת, מחליפים יותר מאי פעם מקומות עבודה מסיבות מגוונות כמו קידום מקצועי, אכזבה מההנהגה בארגון, רצון בשינוי תרבות ארגונית, חיבור לתשוקה ולאתגרים חדשים, שדרוג שכר וחוסר פידבק והערכה מצד הארגון הקיים.

תקופת הקורונה טרפה את הקלפים, חידדה את התהליכים הקיימים ואף הוסיפה לשוק העבודה מפוטרים רבים שמחפשים את דרכם, מצבי אי ודאות וחוסר אמון בשוק העבודה. וכאן נכנסים יועצי הקריירה לפעולה.

קרא עוד…

אימון לכישורי חיים

אנו מזמינים אתכם במכון "דרך חדשה" לתהליך אימוני עם טובי המאמנים המתמחים בגישה ההוליסטית המעמיקה הרואה את האדם לא רק כיישות משימתית אלא כמכלול של אמונות, רגשות ורצונות.
שיטת האימון (קואצ'ינג) יצרה מהפך בעולם ההתפתחות האישית. השיטה הביאה עמה תהליכים מקוצרים מוגדרים בזמן, חתירה למימוש ההבנות לכדי תוצאות אמיתיות, עבודה בדגש על הווה-עתיד ופחות "חפירה" בעבר, שפה מעצימה המתמקדת בחוזקות ובחשיבה חיובית, זיהוי התשוקה אמיתית שאינה מותנית בפחדים ושינוי אמונות מגבילות.

קרא עוד…

סגל המכון

מורכב ממומחי אימון, מרצים ומנחים בפריסה ארצית. המאמנים נבחרים באופן קפדני כנותני שירותי האימון האיכותי והבלתי מתפשר של מכון "דרך חדשה".

אנשי הסגל משכילים ומגיעים מעולמות מגוונים כמו עולמות ההייטק, פסיכולוגיה, חינוך, ניהול ועוד.  הינם בני 30 ומעלה שעברו כברת דרך מקצועית. הם בעלי יכולת תקשורתית גבוהה כנותני שירות והאימון הוא בנפשם. 

כולם עוברים במכון התמחות מקצועית מיוחדת בתחום "האימון והייעוץ בעולם הקריירה" לצד התמחויות האימון המגוונות שבאמתחתם.