ממליצים

מכון דרך חדשה בניהולו של איציק רצימור ובשילוב מומחים, עוסק במספר תחומים מרכזיים:

  • ארגונים- הדרכות, חבילות אימון אישיות והרצאות לבכירי הארגון ולעובדיו.
  • קורס הכשרת מאמני ויועצי קריירה- קורס מרתק ופורץ דרך בתקופה של ביקוש רב.
  • הכוונת קריירה- בחירת קריירה מדוייקת וניהול קריירה קיימת באופן מיטבי.
  • אימון לכישורי חיים- אימון איכותי ומשנה חיים באספקטים השונים של חיינו.

 

אנו מגיעים לאחר ניסיון פרקטי רב. אין כאן תיאוריות- רק עשייה!!

תוכלו להתרשם במו עיניכם ממגוון הממליצים בתחומים הנ"ל כדי שתוכלו לבחור אם להשתמש בשירותי האיכות שלנו!!

 

המלצה בנושא: אימון בכירים בניהול וכישורי חיים
שמי אבישי בן-חיים, אני הבעלים של חברות אלומות אש ופרומיגון- העוסקות במתן פתרונות אש בתחום ענף הבנייה.
אני מכיר את איציק רצימור מעל לעשור. למדתי ממנו ונתרמתי ממנו רבות בענייני האישיים והעסקיים!
אין לי ספק שאיציק יכול לעזור למנהלי עסקים, לשדרת הניהול הבכירה וכן עד לאחרון העובדים. הנוכחות שלו- עם יכולת ההעצמה שלו- עם היכולת להעיר עם הפנס בדיוק על מה שצריך- לבנות חזון- לאתר ולהביא לידי ביטוי ערכים אישיים וארגוניים- ועוד.
לאיציק יכולת תקשורת בגובה העיניים המחברת אנשים ורותמת אותם קדימה.
לכל מי ששאל או ישאל אותי "האם כדאי לי להיעזר באיציק בעסק שלי?"
אשיב ללא ספק-
כן!!!
בברכה,
אבישי בן-חיים, מנכ"ל
אלומות אש טכנולוגיות מיגון בע"מ

 

המלצה בנושא: הצלחה בעסקים – מכירות והכנה מנטאלית
הגעתי אל איציק רצימור בשנת 2015 דרך המלצה של קולגה עסקית מישראל. אני עוסק שנים רבות בשיווק טכנולוגיות בעיקר בצפון אמריקה ובצפון אירופה.
האתגרים העיקריים שעמדו בפניי הם להצליח להגיע לאנשי מפתח בחברות ומשרדי ממשלה במטרה לחשוף בפניהם את המוצרים והיכולת לנהל משא ומתן מוצלח ולסגור עסקה רווחית מול אנשים עוצמתיים.
בשל העובדה שבסיס פעילותי ומגוריי הם בקנדה, עשינו מפגשים בסקייפ. במפגשים שמנו דגש על מיקוד ושיפור מנטאלי ורגשי כדי להביא אותי במצב אופטימלי למפגשים קריטיים עם אנשים חשובים.
האמת? לא האמנתי כמה העבודה עם איציק תהיה אפקטיבית בתוך זמן כל כך קצר. ביחס של עלות מול תועלת, ההשקעה היתה שווה לי מיליונים. מאז שהתחלנו, אני חוזר אליו כל תקופה כשיש לי פגישה חשובה, לתהליך מהיר של הכנה מנטאלית ופרקטית.
הכלים שקיבלתי כל כך מדוייקים ופשוטים ליישום, שהיום עם ההתרחבות העסקית שלי, אני משתמש בהם גם כדי להכין נכון את העובדים שלי בעסק ליצירת פגישות וסגירת עסקאות.
ג'. אבירם, טורונטו, קנדה

 

המלצה בנושא: אימון בכירים בניהול וכישורי חיים
אני מנכ"ל בחברה בת 500 עובדים שמנהלת מחזורים גבוהים. כשהגעתי אל איציק לפני כעשור לאחר שקרובי משפחה גם התאמנו אצלו, ניהלתי חברה קטנה יותר.
הגעתי "מרוט נוצות", עייף ולא אוהב את מה שאני עושה. גדלתי עם הורים קרייריסטים ועסוקים מדי והפכתי לאדם סופר-משימתי שצריך לנהל את עצמו. לקיחת אחריות על כתפיי, זהו שמי השני. כמנהל הפכתי לריכוזי מדי, לא סומך מספיק על אף אחד, שולחן עמוס, שעות עבודה בלתי נגמרות ומסביבי עובדים מתוסכלים כי אני לא נותן להם קרדיט או לחילופין עובדים אדישים ועצלנים שהתרגלו שממילא הכל עלי.
בעבודה עם איציק עברתי תהליך מאתגר של דיוק עצמי. הבנתי קודם כל מניין נובעות הבעיות שלי ומשם התחלתי לתקן. מה ששינה את חיי זה ההבנה מהי ליבת הערכים האישית שלי. כשהתחלתי לפעול בהתאם לערכים שלי והם היוו מצפן עבורי, ניקיתי המון דפוסים ישנים שפגעו בי ובסביבת העבודה. התחלתי לעבוד מדוייק מקבלת החלטות נכונה ועד האצלת סמכויות לעובדים. זה לא היה קל, לפעמים קיללתי את התהליך, אבל כאחד שחשב לפרוש וכיום מנהל חברה הרבה יותר גדולה, אני יכול לומר שזה היה תהליך משנה חיים. המדהים הוא שהיום השולחן שלי נקי, אני סומך יותר (עוד יש לי על מה לעבוד בעניין) והעובדים מתפקדים מעולה.
בתור אדם שרגיל לנהל ולחלק הוראות, הייתי חייב מישהו מנוסה ועוצמתי כדי להתמסר לתהליך.
מה שחוויתי מאיציק זה מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, חדות ויכולת דיוק, אמפתיה והקשבה מחד אבל אסרטיביות בלתי מתפשרת מאידך.
רונן ש. תל אביב

 

המלצה בנושא: סדנאות וקורסי הכשרה בהנחיית איציק רצימור
למדתי אצל איציק רצימור בקורס להכשרת מאמנים בבית הספר בניהולו.
לא אגזים כשאומר שחיי השתנו מאז לטובה ב180 מעלות.
זאת המתנה הכי גדולה שקיבלתי .
למדתי על עצמי ,התחברתי למי שאני באמת , לנשמה שלי.
למדתי מהם ערכי הנשמה שלי, מהם היכולות והכישורים שלי. למדתי לראות את הטוב בכל דבר. לקחתי אחריות על מציאות חיי כיוון שלמדתי שאני זאת שיוצרת אותה.
שיניתי דפוסי חשיבה ואמונות מעכבות וקיבלתי עוד לא מעט מתנות בדרך.
איציק העביר את הלימוד בצורה מרתקת במיוחד.
הכריזמה והנוכחות התמידית שלו, ששולבה תמיד בהומור, גרמה לי להיות מחוברת בכל רגע.
החיבור שלו לנושא ואלינו תלמידיו נעשה מכל הלב ובתשומת לב לכל אחד ואחד .
עברנו תהליכים אישיים תוך כדי הלימוד כשהרגשתי תמיד שאני נמצאת בתוך מקום מכיל ותומך.
מודה כל כך על ההחלטה ללמוד אצל איציק . זאת זכות גדולה.
שיפרתי את יכולותיי כמנהלת משאבי אנוש ובכלל מאז אני זוכה לאמן ולקדם אחרים ומעבירה תהליכים באמונה מלאה שאפשר אחרת . אפשר לשנות את מציאות חיינו לטובה.
באהבה רבה-
אילנית אור

 

המלצה בנושא: אימון בכירים להכוונת ופיתוח קריירה
כשהגעתי לאיציק היתה לי עבודה מעולה בתחום הכלכלי ומאחורי קריירה ארוכה וטובה בלשכת ראש הממשלה, בכנסת, בתפקידים כלכליים בשוק הפרטי. על הנייר הכול היה מצוין. על הנייר.
אני הרגשתי שאני לא במקום הנכון ויותר מזה, לא ראיתי איך העתיד המקצועי שלי מתפתח.
בתהליך אימון ממוקד, מאפשר, חוקר, פתוח להזדמנויות וגם ישיר ונוקב – איציק אפשר לי למצוא ולהמציא את החיים המקצועיים שלי מחדש.
מאז, כבר 12 שנה, יש לי עסק שמבטא את הערכים שלי, עונה על הצרכים שלי ועוזר לי להיות מגוונת וסקרנית עם החיים המקצועיים והאישיים שלי.
אני יועצת לפיתוח עסקי ומאמנת לעסקים קטנים ועצמאים. אני מעבירה הרצאות. וכל זה התאפשר בזכות העבודה עם איציק – הן בתהליך הליווי האישי בתחילת הדרך והן דרך הקורסים – אימון אישי, סופרויז'ן והעבודה המשותפת שהפרתה אותי כל הזמן.
מי שבאמת רוצה למצוא את הדרך שלו, להרגיש שהגיע למקום הנכון, ולגדול כל הזמן בתוך הייעוד שלו – יהיה בר מזל אם יפגוש אותך איציק, ויעבור איתך תהליך של למידה והתפתחות – אם בקורסים שלך ואם ממש יהיה בר מזל, אז איתך.
תודה על הכול.
סבינה בלנק – יועצת לפיתוח עסקי ואישי, מאמנת בכירה ומרצה רב תחומית.

 

המלצה בנושא: אימון בכירים בניהול קריירה
אני מנהלת מחלקה בחברת הייטק. כשהגעתי אל איציק לפני מספר שנים עבדתי במחלקה אחרת באותה חברה. לא היה לי טוב שם ושקלתי מעבר לחברה אחרת ואפילו הסבת מקצוע.
באמצעות תהליך של הבנת ליבת הערכים שלי ובניית חזון אישי, הבנתי שעולם ההייטק בהחלט מתאים לי ואין שום צורך בהסבת מקצוע. הבנתי שמה שעלי לעשות בשלב ראשון זה לבדוק האם במשרה הקיימת אני יכולה להגשים את עצמי ולחוש מסופקת.
באמצעות תהליך של הצבת מטרות אישיות ומדוייקות היה ברור שעלי לנסות ולהחליף מחלקה כדי לעסוק במה שבאמת מעניין וממריץ אותי. זה הצריך כלים מתקדמים בתקשורת בינאישית שלמדתי בתהליך עם איציק כדי לג'נגל בין אנשים לא קלים ולא תמיד קשובים כמו מנהל המחלקה ההיא שעבדתי בה ומנהל המחלקה שאליה שאפתי לעבור.
התהליך לימד אותי להיות מדוייקת, אסרטיבית ולהתגבר על אמונות מעכבות. כיום, לאחר כמה שנים, אני מנהלת בעצמי את המחלקה.
מודה על כל רגע
נועה ש. ראשון לציון

 

המלצה בנושא: סדנאות וקורסי הכשרה בהנחיית איציק רצימור
מהכרותי רבת השנים עם איציק רצימור, אומר בביטחה כי הינו המרצה, המנחה ואיש המקצוע מהטובים ביותר שפגשתי עד כה בתחום האימון.
קורס האימון שלמדתי בניהולו ובהנחייתו הינו קורס ברמה גבוהה ביותר, מקצועי, מרתק, עשיר בתכנים איכותיים וכלים אימוניים ייחודיים.
הקורס היווה חוויה מכוננת עבורי ונקודת תפנית מבורכת, שהשפעתו המטיבה ניכרת עד היום בחיי האישיים והמקצועיים.
אני מלאת הודיה והערכה לאיציק רצימור על היותו מורה דרך יחיד במינו.
סמדר פרגוסון | מאמנת אישית ומדריכה למאמנים בגישה הוליסטית ובשיטת NLP | התפתחות והעצמה אישית | תעסוקה ופיתוח קריירה| מציאת זוגיות

 

המלצה בנושא: אימון עיסקי והכוונת קריירה
פניתי אל איציק בעקבות הרצאה שלו, בה הוא דיבר על תסריטי קבלת החלטות לא מודעים והאופן בו הם משפיעים עלינו.
הייתי בדיוק בנקודה שבה הייתי זקוק לעשות שינוי מבחינת קריירה, אך מחסומים מסויימים מנעו ממני מלעשות את השינוי. עבדתי באותו זמן בעסק משפחתי. בשלב מסויים הרגשתי שהספיק לי ואני מעוניין לעבור ולעסוק בדברים אחרים. אך הייתה עלי כל כך הרבה אחריות, והיכרתי את העסק לפרטי פרטיו… הרגשתי שאין מי שיוכל להחליף אותי שם, ולא ראיתי איך אני יוצא מזה…
במהלך ההרצאה כבר הבנתי שאיציק יוכל לסייע ואכן כך היה. ניגשתי לדבר איתו מייד בתום ההרצאה וקבענו פגישה בו במקום.
עברתי מסע מרתק.. המסע כלל חלק ריגשי שהיה מורכב בעיקר בירורים אישיים, חלק שכלי שכלל הבנה וחידודים של נושאים שונים וחלק מעשי שכלל קבלת החלטות והתוויית דרך למימושן.
הגישה של איציק היא הוליסטית. רגש, שכל, עשייה (החלפת הרגלים ישנים בחדשים) – כולם הולכים ביחד. אי אפשר לעשות שינוי כאשר אחד נשאר מאחור.
איציק, בחדות של מנתח, שאל את השאלות הנכונות בדייקנות שרק הוא יודע וסייע לי להוציא את התשובות.
לאחר סידרת מפגשים, הרגשתי שבכוחי לעשות סדר במה שחשוב, להעביר את המושכות למחליף, ובעיקר – לשחרר…. לשחרר משהו שהחזקתי בו חזק מידי וללא צורך.
לאחר כשנתיים, כאשר כבר הקמתי עסק משלי והייתי במקום שונה לגמרי, נתקלתי בדילמה חדשה הקשורה לעסק. שיחת טלפון של 15 דקות עם איציק עזרה לי לראות את הכיוון הנכון ולהתגבר על מכשול נוסף.
מעבר לחדות שהזכרתי ולגישה ההוליסטית הייחודית, איציק הוא איש שיחה מדהים, איש שנעים לפגוש ולעבוד איתו ואני ממליץ בחום לפנות אליו אפילו לפגישת ייעוץ – שם כבר תפגשו את הקסם בעצמכם…
לירון, ירושלים

לירון חפץ
מרקם – הנדסת מכונות ואוטומציה
050-3928300
liron.hef@gmail.com

 

המלצה בנושא: אימון לכישורי חיים והחלטות עסקיות
את איציק הכרתי כשהייתי בצומת בחיים שבהם נזקקתי למנטור שיוכל לעזור לי רגשית באספקטים מסויימים בחיי וגם לגבי ההתלבטויות שלי בנושא הקריירה.
התהליך במכון "דרך חדשה" היה נוח ומותאם אישית לצרכים שלי אך כמובן בהתאם לכלים ולסגנון האימון שהוא בנה במשך שנים רבות.
ללא ספק איציק איש מקצוע משכמו ומעלה שידע לקחת אותי ממקום די חשוך ובעבודה אינטנסיבית ללא ויתורים כולל משימות בית הוא עזר לי למצוא את ניצוצות הטוב והכוחות החיוביים בתוכי ומכאן נפתח עולם שלם של טוב,אור ומודעות עצמית שרק גורמת לי מיום ליום להבין כמה ארגז הכלים שקיבלתי במהלך הסשנים הם לא פחות מאשר מתכון לחיים מאושרים וטובים יותר.
אם כך איציק עזר לי לעשות מהפך בפן הריגשי והחשיבתי וגם עזר לי למצוא את הייעוד שלי בין בתכלית החיים ובין בקריירה.
בסוף התהליך ידעתי בדיוק מה ברצוני לעסוק עכשיו ובעוד 10 שנים מהיום והבהירות הזו גורמת לי להישאר יציב גם בתקופות מאתגרות כמו הקורונה .
חלק מארגז הכלים איפשר לי לעשות קבלת החלטות עסקיות טובות ולראות כיצד אני מפיק את המקסימום מהעסק וגורם למימוש מלא במשאבים הקיימים וייעול כח האדם לטובת מיקסום הכנסות ורווחים.
בקיצור, כל אדם באשר הוא שנמצא בצומת,התלבטות,קושי או סתם רוצה לנסות ולשפר את האני הפנימי שלו חייב לעבור דרך איציק התותח.
אביאל גור אריה- איש עסקים בתחום הקמעונאות והאופנה

 

המלצה בנושא: סדנאות וקורסי הכשרה בהנחיית איציק רצימור
הוא עקשן, לא יודע לסתום את הפה, אוהב מזגנים מקפיאים, ואני יכולה להמשיך ולפרט את מגרעותיו…
אבל!!! איציק רצימור הוא מורה נפלא!
למדתי אצלו לפני למעלה מעשור וקיבלתי ממנו מתנות רבות שמשרתות אותי גם היום כמאמנת ומדריכת מאמנים.
איציק הוא מורה מרתק ובונה תוכניות לימוד עשירות שכוללות תכנים מעולמות שונים ורחבים: פסיכולוגיה, פילוסופיה, גישות שונות באימון- הכל ארוז לתכנית הגיונית, בהירה וחכמה שניתן לקחת אותה כמודל לעבודה האימונית ולהתאים אותה על-פי צרכיו השונים של כל מתאמן.
לאיציק יש אינטגריטי גבוה שבשילוב עם התשוקה למקצוע, המיומנויות הרבות, הידע הרחב, ההומור והיצירתיות- הוא מעניק לסטודנטים שלו הכשרה מעולה!

יעל עמית שחקנית, מאמנת ופסיכותרפיסטית
052-2239705 | www.yaelamit.com

 

המלצה בנושא: אימון להכוונת קריירה והחלטות עסקיות
הגעתי אל איציק במכון "דרך חדשה" במטרה לחפש את הדבר הבא בתחום הקריירה. עסקתי בתחום הטכנולוגיה והמשכורת היתה יפה. אבל לא נהניתי ממהות העיסוק וגם לא מהתקשורת הבעייתית בארגון.
היו לי רעיונות של מה לעשות הלאה, אבל השארתי את זה במגירה בתור חלומות, במיוחד שיש לי משפחה, אישה ושני ילדים קטנים. מאשתי לא קיבלתי בזמנים ההם פרגון ותמיכה. היא חששה מה"שגעונות" שלי.
בעבודה עם איציק הצלחתי ראשית להירגע ולקבל את הקיים ומשם לקבל מצפנים כמו ליבת ערכים אישית וייעוד מקצועי אישי שעזרו לי לדייק את הרעיונות שלי.
החזון המקצועי שכתבתי נתן לי המון כח והתרגשות. במקום לחשוש, התחלתי לדבר עם הסביבה ולחשוף את הרצונות שלי. ככל שהייתי בהיר יותר לעצמי, כך קיבלתי יותר אהדה והבנה מהסביבה כולל מאשתי. ממש שינוי של 180 מעלות.
פתחתי עם עוד שותף חברה שעוסקת בתיירות ייחודית. הגשמת חלום.
היופי הוא שבעבודה עם איציק למדתי כיצד לשלב את הידע הטכנולוגי שלי בתוך הרעיון החדש ולהפכו ליתרון.
איציק, אתה אחד ויחיד.
רוני ס. גליל עליון

 

המלצה בנושא: אימון רגשי ומנטאלי במקום העבודה
אני עובד בחברת הייטק בינלאומית. בשלב מסויים עברתי מפיתוח מוצר למכירה. זו היתה הבקשה שלי כי עניין אותי להיות קצת יותר דינאמי, לפגוש אנשים חדשים ולהשפיע.
בפועל, גיליתי שסיטואציות המכירה הכוללות פגישות ומצגות מול נציגים מקצועיים של חברות אחרות גרמו לי לחרדה רבה. לא תיפקדתי טוב, לא ישנתי בלילה לפני פגישות חשובות וחשתי שאני מאכזב את עצמי ואת המנהלים שלי.
בעזרת תהליך האימון ההוליסטי במכון דרך חדשה, גיליתי שהמתח הרב נובע מחרדת נטישה ופחד דחייה שנוצרו אצלי בשנים הראשונות לחיי. בכל פעם שאני עומד מול האנשים האלה אני עומד לבחינה ומערכת האמונות שלי מזהה את תהליך המכירה כסכנה.
זיהוי הבעיה וכלים שקיבלתי כמו עבודה עם דמיון מודרך וכתיבה, שינו את חיי המקצועיים והאמת היא שאת חיי בכלל. ההבנה שבתהליך המכירה משתתפים "קולות" מהעבר שמזהירים מסכנה למרות שהיא לא באמת קיימת סייעה לי לשלוט בחרדה ולהתחיל ליהנות באמת מהמכירה.
כיום, שנתיים אחרי- עמידה מול קהל והעברת מצגות קלה לי, אני נהנה להשפיע וכמו שלמדתי במכון, ככל שעשיתי זאת יותר ויותר כך התמקמה אמונה חדשה ששינתה אצלי הכל.
מניסיון אישי, מומלץ לכל מי שהתפקיד המחייב שלו בעבודה גורם לו לסטרס ולירידה בתפקוד.
מ. פרידמן

 

המלצה בנושא: סדנאות וקורסי הכשרה בהנחיית איציק רצימור
איציק רצימור הוא אחד האנשים שהשפיע הכי הרבה על חיי האישיים והמקצועיים. כשהכרתי אותו הייתי עורכת דין וגם נטורופתית. אך הייתי פחות מסופקת מדרכי המקצועית.
הוא האיש שזיהה בי פוטנציאל וסייע לי לממש אותו. תחילה כמאמנת אישית ואחר כך כמרצה בבית הספר לאימון אותו הקים וניהל. בזכות הכלים שלמדתי מאיציק והתהליך שעברתי איתו, גיליתי את הערכים שמניעים אותי, את הייעוד האמיתי שלי ומצאתי את הדרך שלי להשפיע טוב בחיי ובעולם.
כל אדם או ארגון שיבחר לעבוד איתך איציק, יעשה את אחת הבחירות המשמעותיות ביותר עבורו, ויעבור תהליך משנה חיים, מספק ומתגמל עד מאוד.
ענבל בן נתן גבריאלי
מנחה קבוצות בשילוב מדיטציה לפתיחת הלב

 

המלצה בנושא: הכוונת קריירה ואימון רגשי
אני מרצה ומנחה קבוצות מצליח בתחום הפסיכותראפיה. נהנה מכל רגע.
אבל לא כך זה היה לפני כן. עד גיל 30 הספקתי ללמוד עריכת דין ולהפוך לעורך דין בינוני שסובל מכל יום במשרד. למדתי עריכת דין כי ככה חינכו אותי. שיבחו את היכולת הורבאלית שלי והנוכחות והכניסו לי לראש שבזכות זה אהיה עורך דין "תותח".
בפועל, המקצוע הזה לא התאים לי. תכונות יש לי, תשוקה לדבר הזה ממש לא. זה הפך אותי לאדם בינוני שעושה רק מה שצריך וממהר הביתה.
העבודה עם איציק במכון דרך חדשה שינתה את חיי. ברגע שזיהיתי מה נכון לי, גיליתי שגם אותן תכונות מולדות שיש לי כמו כאריזמה והורבאליות המפותחת נועדו לשימוש בתחומי ההנחייה. שם אני בשיאי.
הכלים שקיבלתי כדי להבין שהבעיה היא לא בי כאדם שאינו מחוייב למקצוע שלו אלא בבחירות שלי שהובילו אותי למקומות שגויים וההבנה הבהירה מה נכון לי, הם לא כלים שניתנו לי על ידי ההורים או המורים בבית הספר. לפתע הפכתי למצליח, לחרוץ ולאחד שמסוגל לעבוד 24 שעות מבלי להתעייף.
תודה רבה על הכל
א.ש. רמת השרון

 

המלצה בנושא: אימון בכירים בניהול וכישורי חיים
אני מנהלת משאבי אנוש בארגון גדול. התקדמתי לתפקיד לאחר שנים ארוכות של עבודה בחברה. זכיתי להערכה ופרגון לאורך כל הדרך.
כשהגעתי לתפקיד הנכסף התחילו אצלי מתחים קשים ולא ברורים. הבנתי שאני חוששת מהמשרה ומהציפיות ממני, אך לא הצלחתי לשלוט בזה. מיגרנות שלא סבלתי מהן שנים חזרו בגדול, שינה לא טובה ועצבנות.
הגעתי להתאמן עם מאמנת במכון דרך חדשה. הם עובדים שם בתהליך מקוצר על הבנת אמונות שמנהלות את חיינו והופכים אותן למשוואות או אלגוריתמים שכשאת מבינה אותם מתחיל השינוי. אצלי המשוואה היתה:
אחריות= כשלון
בינוניות= בטחון.
משוואה שגויה שניהלה אותי כי בילדות כשבלטתי והייתי דעתנית הושתקתי וחוויתי ביקורת קשה ודווקא כשהסתתרתי בתוך הבינוניות חוויתי מהסביבה יותר קבלה ושקט.
לכן, למדתי להיות עובדת מסורה ושקטה. כשהפכתי למנהלת, כל אורות האזהרה שמנהלים אותי נדלקו.
מרגע ההבנה הזו, חלו קסמים. הבנתי שהמשוואה הנכונה היא אחריות= בטחון. בטחון במעמדי, בטחון כלכלי, בטחון בערך העצמי שלי.
במודעות מוחלטת למשוואה המתוקנת התחלתי לאהוב את האחריות וככל שלקחתי אותה יותר, כך קרו רק דברים טובים.
ממליצה על מכון דרך חדשה לכל עובד שקידומו נעצר או שחווה מתחים מיותרים.

רונית ו. איזור ירושלים