קורס יועצי קריירה

הקורס המעמיק בישראל בהנחייתו של איציק רצימור

קורס חדשני וייחודי ברמה הגבוהה ביותר, בהנחייתו של מנכ"ל מכון דרך חדשה, איציק רצימור. איציק רצימור, מבכירי המאמנים בישראל ואחד המנחים המנוסים ביותר. הקים וניהל במשך 11 שנים בית ספר מצליח לאימון בו הוכשרו מאות רבות של מאמנים. איציק הוא המפתח בישראל של המתודולוגיה ההוליסטית המעמיקה המשלבת בין מודלים מכווני עתיד מעולמות הניהול והאימון לבין שיטות ממוקדות מעולם הטיפול, הוכרה על ידי לשכת המאמנים. 

קורס מאמני ויועצי הקריירה נוצר כדי לספק את צרכי שוק העבודה ובעקבות השיטה הייחודיי והמדוייקת שפיתחנו במכון "דרך חדשה" לזיהוי הייעוד המקצועי האישי של האדם- שיטת 3 השלבים.

קורס עשיר וגדוש בידע שיהפוך כל שיעור למסע מרתק.

  • מובטח לכם קורס מאמני ויועצי הקריירה האיכותי והמעמיק בישראל
  • המצטיינים יוכלו להצטרף אל סגל מאמני ויועצי מכון דרך חדשה

 

בעולם של קורונה וכאוס תעסוקתי, יועצי הקריירה הם המגדלור

שוק העבודה מבעבע ומחקרים מראים כי בעשור האחרון יותר מאי פעם אנשים מחליפים מקצועות בשל צורך במימוש והגשמה ולמעשה עושים יו-טרן בקריירה שלהם. מעבר לכך, מחקרים מראים כי אנשים מתוך רצון לקריירה מוצלחת, מחליפים יותר מאי פעם מקומות עבודה מסיבות מגוונות כמו קידום מקצועי, אכזבה מההנהגה בארגון, רצון בשינוי תרבות ארגונית, חיבור לתשוקה ולאתגרים חדשים, שדרוג שכר וחוסר פידבק והערכה מצד הארגון הקיים. 

תקופת הקורונה טרפה את הקלפים, חידדה את התהליכים הקיימים ואף הוסיפה לשוק העבודה מפוטרים רבים שמחפשים את דרכם, מצבי אי ודאות וחוסר אמון בשוק העבודה. וכאן נכנסים יועצי הקריירה לפעולה.

להפוך למאסטר בהכוונת קריירה

רקע על הקורס

מקצוע האימון מושפע רבות מהתפתחויות שחלו עוד בשנות הארבעים והחמישים של המאה הקודמת, בעיקר בתחומי הפסיכולוגיה ההומניסטית והחברתית ומאוחר יותר הפסיכולוגיה החיובית, כמו גם תורות

קרא עוד »

פרטי הקורס

הקורס יאפשר למשתתפים: שיטת עבודה סדורה ומדויקת לליווי אנשים בהבנת מסלול הקריירה הנכון להם. התמחות בנושא חיפוש עבודה מכתיבת קורות חיים ועד התנהלות בריאיון עבודה.

קרא עוד »

סילבוס אקדמי

  חלק א'- מבוא ומושגים בסיסיים: 8 ש"א א. ההיסטוריה, הפילוסופיה והאתיקה הבסיסית של האימון. ב. המודל האימוני: אימון מוכוון עתיד- סקירת חוליות האימון. ג.

קרא עוד »